Kategorie: Wszystkie | 2D stuff | 3D stuff | Animation | Dizajn | Friends | Inspiracje
RSS
środa, 09 kwietnia 2008
A&T Shirt

To chyba mój ulubiony projekt jaki realizowałem wspólnie z Grzegorzem "GAD-em" dla firmy odzieżowej A&T - kolekcja - wiosna lato. Grzegorz był pomysłodawcą, ja starałem się nadać jego wizji konkretnego kształtu. Co prawda spotkaliśmy się z zarzutami ze strony szefostwa, że za dobrze się bawimy przy tym projekcie, ale wiemy, że gdybyśmy byli poważni nic by z tego nie wyszło. Kiedy skończyłem, obaj doszliśmy do wniosku, że właściwie nikt i nic nie jest w stanie ograniczyć naszych pomysłów. Odtąd wszystko było możliwe:) Obraz ten (wraz z dołożoną typografią) wykorzystany był w plakatach promocyjnych firmy A&T.


Copyright by Hippie&Yuppie

22:39, forkpeter , 2D stuff
Link Komentarze (3) »
Locomotive

Wizualizacja nieco szalonego, acz wykonalnego pomysłu wolnostojącego punktu orientacyjnego dla Łódzkiej Manufaktury. Współautorem jest mój kolega ze starej Hippie&Yuppie - Grzegorz "GAD". Wspólnie z przyjaciółmi z angielskiego Virgile&Stone i francuskiego Apsys opracowywaliśmy kolejne elementy designu Manufaktury. Projekt lokomotywy nie wszedł co prawda w fazę realizacji, chociaż parowóz, który by się nadawał został namierzony.


Copyright by Hippie&Yuppie

22:24, forkpeter , 2D stuff
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 07 kwietnia 2008
Marx Exhibition

Projekt elementów graficznych towarzyszących wystawie poświęconej Karolowi Marksowi w "Central Museum of Labour" - Tampere, Finlandia

20:33, forkpeter , Dizajn
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2